kpb

Niedobrani

tytuł oryginalny: Long Shot

reżyseria: Jonathan Levine
aktorzy: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgard, Andy Serkis

czas trwania: 125 min.
produkcja: USA 2019
premiera: 2019-05-10
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Piękna laureatka Oscara Charlize Theron i niepoprawnie zabawny Seth Rogen w niekonwencjonalnej komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary.


Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.


Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę.
Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

 

| When Fred Flarsky reunites with his first crush, one of the most influential women in the world, Charlotte Field, he charms her. As she prepares to make a run for the Presidency, Charlotte hires Fred as her speechwriter and sparks fly.

 

Pokaz w ramach festiwalu Letnie Tanie Kinobranie 2020,
tydzień 7.: M jak Miłość

 

Wcześniej w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2019, tydzień 1: Filmy, które cię odprężą, pokaz w kinie samochodowym Rozrywka.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share