kpb

Supernova - online na MOJEeKINO.pl

SUPERNOVA (reż. Harry Macqueen)
online na MOJEeKINO.pl
od 28 października 2021
www.MOJEeKINO.pl

 


Od 28 października na platformie MOJEeKINO.pl (gdzie swoją wirtualną salę posiada także Kino Pod Baranami) będzie można obejrzeć Supernovą - wzruszający melodramat z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim w rolach głównych, który niedawno gościł na kinowych ekranach. Z okazji wirtualnej premiery, do 1 listopada bilety na film będą dostępne w promocyjnej cenie - 11,90 zł.


Supernova to przejmująca opowieść o wielkiej miłości, zmuszonej do konfrontacji z postępującą chorobą. Jej bohaterowie wyruszają w podróż przez malownicze zakątki Wielkiej Brytanii by spotkać się ze znajomymi i rodziną – a jednocześnie po raz ostatni spędzić ze sobą czas we względnym zdrowiu. Twórca filmu, Harry Macqueen, wnikliwie odmalowuje portret głęboko romantycznej relacji, jednocześnie zadając głęboko filozoficzne pytania na temat naszej tożsamości i śmiertelności.


Zachęcamy, aby - przy zakupie biletów na platformie MOJEeKINO.pl - wybierać internetową salę Kina Pod Baranami.


BILETY dostępne na MOJEeKINO.pl
(od 28 października do 1 listopada bilety będą dostępne w promocyjnej cenie - 11,90 zł)

 

O FILMIE:

SUPERNOVA | SUPERNOVA
(Harry Macqueen) GB 2020, 95'

Nominacja MFF w San Sebastian: Złota Muszla - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)
Nominacja RomeFilmFest: Nagroda Marc’Aurelio - Udział w konkursie głównym (Harry Macqueen)


Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że niedługo mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w długą podróż i cieszą się z każdej spędzonej wspólnie chwili. Z każdym kolejnym dniem odkrywają jednak, że podchodzą zupełnie inaczej do tego, co jeszcze przed nimi, a ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum