kpb

Wysokie Obcasy polecają: Tully - pokaz przedpremierowy

WYSOKIE OBCASY POLECAJĄ:
TULLY (reż. Jason Reitman)
- pokaz przedpremierowy

wtorek, 8 maja 2018, godz. 19.00
Kino Pod Baranami

 

 

We wtorek, 8 maja, wspólnie „Wysokimi Obcasami” - magazynem Gazety Wyborczej - oraz M2 Films zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Tully Jasona Reitmana - pełnej emocji i błyskotliwego poczucia humoru opowieści o rodzicielstwie z Charlize Theron w roli głównej.

 

Charakterystyczne nazwisko Diablo Cody stało się znane widzom na całym świecie za sprawą nagrodzonego Oscarem i Złotym Globem filmu Juno o nastolatce, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Scenarzystka ponownie łączy siły z reżyserem Jasonem Reitmanem w swojej najnowszej produkcji Tully. To oparty na znakomitych dialogach, wnikliwy portret matki trojga dzieci znajdującej się na skraju wyczerpania. Jej los odmienia się, gdy za sprawą jej brata w domu zjawia się niania. Sercem filmu jest fantastycznie dobrany aktorski duet Charlize Theron (Atomic Blonde) oraz Mackenzie Davis (Blade Runner 2049).  Partnerują im Mark Duplass (Siostra twojej siostry) i Ron Livingston (Obecność).

 

To nie jest film zupełnie na serio – zdradza Charlize Theron. Do wszystkiego podchodzimy w nim na wesoło, ale właśnie przez to wydaje mi się on bardziej prawdziwy. Dlatego tak go uwielbiam: to szczere spojrzenie na rodzicielstwo, dalekie od glamouru.

 

Polska premiera: 11 maja 2018

 

Musicie zobaczyć Tully. Czy macie dzieci, czy nie. Czy je planujecie, czy nie. Bo opowieść o próbującej ogarniać Marlo to opowieść o współczesnej kobiecie. Szczera i prawdziwa. Zabawna i wzruszająca. Odnajdą się w niej kobiety w każdym wieku. Jedne w granej fenomenalnie przez Charlize Theron Marlo, inne w cudownej Tully, w którą wciela się Mackenzie Davis. To film o kobiecości. O miłości. I o tym, żeby, nawet jeśli zamierzacie zostać Matką Dekady, nie zapominać o sobie! - Maja Staniszewska, Wysokie Obcasy Extra

ZNIŻKA: Z numerem „Wysokich Obcasów” wydanym 5 maja 2018 - bilet w cenie 13 zł.

 

BILETY: 

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

13 zł - za okazaniem numeru „Wysokich Obcasów” z 5 maja 2018

 

O FILMIE:

TULLY | TULLY
reż. Jason Reitman, USA 2018, 96’

Mąż, dom i trójka dzieci. Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach jej domu zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co ona sama utraciła.

 

ZWIASTUN:


Bookmark and Share

archiwum