kpb

Baranki w Pieluchach: Jackie

czwartek, 16 lutego 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (16 lutego) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Jackie w reżyserii Pablo Larraína -  poruszającej historii Jackie Kennedy, kobiety–ikony, postaci równie inspirującej, co tajemniczej, w jednym z decydujących momentów w historii Stanów Zjednoczonych. W roli najsłynniejszej Pierwszej Damy wystąpiła nominowana do Oscara Natalie Portman.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:   

JACKIE | JACKIE
reż. Pablo Larraín, USA/Chile 2016, 100'

(in English with Polish subtitles)

Oscary 2017: 3 nominacje - najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Natalie Portman), najlepsza muzyka oryginalna (Mica Levi), najlepsze kostiumy (Madeline Fontaine)
Złote Globy 2017: nominacja dla najlepszej aktorki w dramacie (Natalie Portman)
MFF w Wenecji 2016: Złota Mysz dla najlepszego filmu w konkursie (Pablo Larraín), najlepszy scenariusz (Noah Oppenheim)
Critics’ Choice 2016: najlepsza aktorka (Natalie Portman), najlepsze kostiumy (Madeleine Fontaine), najlepsza charakteryzacja i fryzury

 

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładany świat Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię... Jackie.  

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 
Bookmark and Share

archiwum