kpb

Tully

tytuł oryginalny: Tully

reżyseria: Jason Reitman
aktorzy: Charlize Theron, Mackenzie Davis, Mark Duplass, Ron Livingston

czas trwania: 96 min.
produkcja: USA 2018
premiera: 2018-05-11
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

To nie jest film zupełnie na serio – zdradza Charlize Theron. Do wszystkiego podchodzimy w nim na wesoło, ale właśnie przez to wydaje mi się on bardziej prawdziwy. Dlatego tak go uwielbiam: to szczere spojrzenie na rodzicielstwo, dalekie od glamouru.

 

Twórcy wielokrotnie nagradzanego filmu Juno ponownie łączą siły. Reżyser Jason Reitman oraz scenarzystka Diablo Cody przedstawiają wnikliwy portret współczesnej matki, którego sercem jest znakomity aktorski duet Charlize Theron (Atomic Blonde) oraz Mackenzie Davis (Blade Runner 2049).  Partnerują im Mark Duplass (Siostra twojej siostry) i Ron Livingston (Obecność).

 

| The film is about Marlo, a mother of three including a newborn, who is gifted a night nanny by her brother. Hesitant to the extravagance at first, Marlo comes to form a unique bond with the thoughtful, surprising, and sometimes challenging young nanny named Tully.

Film prezentowany w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2018, tydzień 2: Czas kobiet 

Wcześniej w ramach: Wysokie Obcasy polecają: Tully - pokaz przedpremierowy

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share