kpb

Do zakochania jeden krok

tytuł oryginalny: Finding Your Feet

reżyseria: Richard Loncraine
aktorzy: Imelda Staunton, Timothy Spall, Celia Imrie, David Hayman

czas trwania: 111 min.
produkcja: Wielka Brytania 2017
premiera: 2018-03-16
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Palm Springs International Film Festival 2018: Nagroda Publiczności

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, dojakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

 

Pełna humoru opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno na zmiany, a szczęście można odnaleźć w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. W rolach głównych wystąpili Imelda Staunton (Dumni i wściekli, Vera Drake), Timothy Spall (Party, Kłamstwo) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold, Dziennik Bridget Jones).

 

| On the eve of retirement a middle class, judgmental snob discovers her husband has been having an affair with her best friend and is forced into exile with her bohemian sister who lives on an impoverished inner-city council estate.

Film prezentowany w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2018: tydzień 3: Czas na miłość

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share