kpb

Twoje oczy

tytuł oryginalny: Demonios tus ojos

reżyseria: Pedro Aguilera
aktorzy: Ivana Baquero, Julio Perillán, Lucía Guerrero

czas trwania: 94 min.
produkcja: Hiszpania 2017
język: hiszpański
napisy: polskie, angielskie
in Spanish with Polish and English subtitles
info: Tydzień Kina Hiszpańskiego

MFF w Rotterdamie 2017: konkurs główny
Festiwal Filmów Hiszpańskojęzycznych w Maladze 2017: najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Ivana Baquero), najlepszy aktor pierwszoplanowy (Julio Perillán)

Oliver (Julio Perillán) jest reżyserem filmowym, który mieszka i pracuje w Los Angeles. Pewnej nocy, przeglądając strony internetowe z amatorskimi filmami erotycznymi odkrywa, że bohaterką jednego z nich jest jego młodsza przyrodnia siostra, mieszkająca w Madrycie Aurora (Ivana Baquero). Zaskoczony i zmieszany, jedzie do Hiszpanii, gdzie nie był od wielu lat. Chce dowiedzieć się, dlaczego nagranie znalazło się w Internecie. Poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie przeradza się w fascynację siostrą. Mężczyzna obserwuje obiekt swojego pożądania i świadomie próbuje manipulować dziewczyną.

Trzeci film Pedro Aguilery (La influencia, Naufragio) to sensualna opowieść o zakazanej miłości. Dramat erotyczny, który zmienia wizerunek Ivany Baquero z dziewczynki z Labiryntu Fauna Guillermo del Toro, w dorosłą, zmysłową kobietę.

 

| Oliver, a film director, discovers on an erotic website that the protagonist of one of the videos is his younger half-sister Aurora. In the process of finding out what she was doing there he becomes fascinated with her.

 

Film prezentowany w ramach: 18. Tydzień Kina Hiszpańskiego

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share