kpb

Baby Love

tytuł oryginalny: Comme les Autres

reżyseria: Vincent Garenq
aktorzy: Lambert Wilson, Pilar López de Ayala, Pascal Elbé

czas trwania: 90 min.
produkcja: Francja 2008
premiera: 2009-06-12

Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną… Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe’a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni?

Baby Love to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają się. Philippe szybko oddaje się kolejnym miłosnym uciechom, a Manu zaczyna szukać kobiety, która zostanie matką jego dziecka. Przez przypadek spotyka na swojej drodze piękną, młodą Kolumbijkę Finę. Dziewczyna początkowo jest oburzona propozycją Manu, choć ten w zamian proponuje jej ślub. Dopiero, gdy ratuje ją z opresji, zaczyna patrzeć na niego przyjaźniej. Wprowadza się do jego domu i bardzo szybko się w nim zakochuje.

Manu szuka dalej potencjalnej matki. Spotyka się z kobietami, ale żadna nie odpowiada jego oczekiwaniom. Widząc jego smutek, Fina decyduje się przyjąć propozycję Manu. Liczy, że dziecko zbliży ich jeszcze bardziej. Ale i wtedy nie wszystko okazuje się łatwe, bo badania wykazują, że Manu nie może mieć dzieci… Z pomocą przychodzi Philippe.

Film zostały zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które przydarzyły sie jednemu z przyjaciół Vincenta Garenq, reżysera i scenarzysty.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share