kpb

Future Shorts: Back to the Future

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM POKAZU:

1) SENTIMENTAL JOURNEY
reż. Nagi Noda, Japonia 2003Piękny i oryginalny teledysk stworzony przez Nagi Nodę dla Yuki, jednej z największych japońskich gwiazd muzyki pop.


2) CITY PARADISE
reż. Gaelle Denis, Wielka Brytania 2004Tomoko wyprowadza się z domu, jednak Londyn w którym postanawia zamieszkać okazuje się zimnym, obcym, nieprzyjaznym miejscem. Nadzwyczajne, niespodziewane spotkanie wszystko zmienia...


3) RIGHT PLACE
reż. Kosai Sekine, Japonia 2004Wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych festiwalach komiczna historia ekscentrycznego pracownika sklepu samoobsługowego w Tokyo, którego obsesja na punkcie porządku prowadzi do gwałtownej zmiany w jego życiu.


4) ROCKIN’ & ROLLIN’
reż. Richard Jack, Wielka Brytania 2001Fantastyczny debiut animacyjny, zdobywca nagrody na 35 Nowojorskiej Prezentacji Filmów Krótkometrażowych i Wideo.


5) ON A TRAIN
reż. Barnabas Toth, Francja 2004Dwaj pasażerowie nocnego pociągu odczuwają przemożną potrzebę porozumienia się.
Czy zdołają znaleźć wspólny język?


6) CARPARK NORTH: HUMAN
reż. Martin de Thurah, Dania 2005Tętniący energią wideoklip dla duńskiego zespołu Carpark North, oferujący wyjątkowe artystyczne spotkanie w świecie marzeń uczniów pewnej szkoły.


7) SZTUKA SPADANIA
reż. Tomek Bagiński, Polska 2005Zapomniana baza wojskowa z dala od cywilizacji. Grupa obłąkanych oficerów pielęgnuje swoje szaleństwo.


8) HEAVY METAL DRUMMER
reż. Luke Morris, Toby Macdonald, Wielka Brytania 2005


 
Film nominowany do brytyjskiej nagrody Bafta. Arabski nastolatek stara się pogodzić obowiązki związane z tradycją i kulturą ze swoją miłością do heavy metalu.


9) ROCK BOTTOM RISER
reż. Paul McNeil, Brendan Cook, USA/Australia 2005Setki hipnotycznie przepływających atramentowych form, przeradzających się z obrazu w obraz, prowadzą nas w głębiny mroku oraz wspomnień z odległej pamięci...


10) WHAT BARRY SAYS
reż. Simon Robson, Wielka Brytania 2006Animacja-oskarżenie, ukazująca praktyki i motywacje działań najpotężniejszego państwa świata.


11) ROOF SEX
reż. Pes, USA 2002Dwa fotele zaspokajają swoje pożądanie...


12) SHE LOVES ME, SHE LOVES ME NOT
reż. Jamie Rafn, Wielka Brytania 2003Siedzący w barze mężczyzna ociekając Guinessem snuje refleksje na temat wzlotów i upadków swojego związku.


13) JOJO IN THE STARS
reż. Marc Craste, Wielka Brytania 2003Opowieść o miłości, poświęceniu i morderczej zazdrości odegrana na scenie zarówno koszmarnego, jak i uwodzicielsko pięknego świata.


Pokaz w ramach przeglądu
Future Shorts: Back to the Future.


ZAPRASZAMY!

Bookmark and Share