kpb

Kot w butach. Ostatnie życzenie

tytuł oryginalny: Puss in Boots: The Last Wish

reżyseria: Joel Crawford
aktorzy: Wojciech Malajkat, Izabella Bukowska, Sebastian Machalski, Monika Dryl

produkcja: USA 2022
premiera: 2023-02-03
język: polski dubbing
Dubbing PL

Złote Globy 2023 - nominacja: Najlepszy film animowany
BAFTA 2023 - nominacja: Najlepszy film animowany
OSCARY 2023 - nominacja: Najlepszy długometrażowy film animowanyPo raz pierwszy od ponad dekady, DreamWorks Animation prezentuje nową przygodę z uniwersum Shreka, jak śmiały Kot w butach odkrywa, że jego pasja do niebezpieczeństwa i lekceważenie bezpieczeństwa wzięły swoje żniwo. Kot wykorzystał osiem z dziewięciu swoich żyć (po drodze stracił rachubę). Odzyskanie tych żyć wyśle Kota w Butach na jego najwspanialszą wyprawę jak dotąd.

Kot w butach wyrusza w epicką podróż do Czarnego Lasu, aby znaleźć mityczną Gwiazdę Życzeń i przywrócić utracone życie. Ale gdy zostanie mu tylko jedno życie, będzie musiał się ukorzyć i poprosić o pomoc swoją dawną partnerkę i nemezis: urzekającą Kitty Kociłapkę.
 

W swoich poszukiwaniach Kot i Kitty będą wspierani przez gadatliwego, nieustannie wesołego kundla, Perro. Razem, trójka bohaterów będzie musiała wyprzedzić o krok Złotowłosą i rodzinę Trzech Misi - Mamę Miś, Tatę Misia i Małego Misia oraz Jacka Placka i wielkiego łowcę nagród, Wilka który ma Kota na celowniku.

| When Puss in Boots discovers that his passion for adventure has taken its toll and he has burned through eight of his nine lives, he launches an epic journey to restore them by finding the mythical Last Wish.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share