kpb

Dzień dobry, Robin

tytuł oryginalny: Robin's Wish

reżyseria: Tylor Norwood
aktorzy: Susan Schneider, Shawn Levy,John R. Montgomery

czas trwania: 76 min.
produkcja: USA 2020
premiera: 2021-04-16
język: Angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: e-kinopodbaranami.pl

 
Film dostępny na e-kinopodbaranami.pl.

 

Dzień dobry, Robin to portret wielkiego człowieka, który bawił nas i wzruszał przez wiele lat. W dokumencie poświęcono również sporo uwagi ostatniemu okresowi z życia artysty, który do tej pory był owiany tajemnicą. Twórcy wyjaśniają nam, w jaki sposób otępienie ciałami Lewy’ego może wpływać na fizyczne i psychiczne zdrowie człowieka. Informacja o samobójstwie Robina Williamsa obiegła świat i nie pozostawiła zbyt wiele miejsca na dyskusję.

 

Dzięki Dzień dobry, Robin łatwej będzie nam zrozumieć, jak wielkie brzemię w postaci choroby nosił na swoich barkach aktor takich filmów jak Buntownik z wyboru, Stowarzyszenie Umarłych Poetów, czy Pani Doubtfire.


SUSAN SCHNEIDER WILLIAMS O FILMIE:

Kiedy zmarł mój mąż Robin Williams, cały świat był w żałobie. Wystarczy osobiście opłakiwać tego rodzaju stratę, a potem cały zaczyna świat opłakiwać z tobą, co nadało tej żałobie zupełnie inny wymiar. Robin był jednym z najbardziej lubianych artystów na świecie, geniuszem komedii, którego umysł funkcjonował na wielkim poziomie. Ostatecznie jednak to mało znana choroba w jego pięknie uzdolnionym mózgu stała się jego największą i ostateczną bitwą. Dzień dobry Robin to historia Robina, to nasza historia i pod pewnymi względami uniwersalna opowieść, ponieważ wszyscy rozumiemy, co to znaczy szukać odpowiedzi, doświadczać miłości i straty oraz mocy uzdrawiania, która nas napędza.


| An intimate portrait of Robin Williams and his invulnerable spirit, Robin's Wish is the story of what really happened to one of the greatest entertainers of all time - and what his mind was fighting.


ZWIASTUN:

 

Bookmark and Share