kpb

Moja gwiazda. Teen Spirit

tytuł oryginalny: Teen Spirit

reżyseria: Max Minghella
aktorzy: Agnieszka Grochowska, Elle Fanning, Rebecca Hall

czas trwania: 95 min.
produkcja: Polska/Wielka Brytania 2018
premiera: 2019-07-05
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

Agnieszka Grochowska i Elle Fanning w rolach matki i córki w porywającej opowieści o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia.

Debiut reżyserski Maxa Minghelli, gwiazdora takich filmów jak The Social Network, Opowieści Podręcznej i Stażystów.


W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Valenski, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.


Na fantastycznej ścieżce dźwiękowej utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Annie Lennox, Ellie Goulding, Robyn, Orbital, Katy Perry i inni.

 

| Violet is a shy teenager who dreams of escaping her small town and pursuing her passion to sing. With the help of an unlikely mentor, she enters a local singing competition that will test her integrity, talent and ambition. Driven by a pop-fueled soundtrack, Teen Spirit is a visceral and stylish spin on the Cinderella story.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share