kpb

Mikołajki z Famigą

BARANKI DZIECIOM: PROJEKCJA BAJEK - czas trwania: 40’
PRZYTUL MNIE - zestaw bajek
reż. Mateusz Jarmulski, Polska 2016

Podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem, zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkrywają czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak uczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.
Autorem scenariusza jest Bartosz Wierzbięta - twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak Shrek, Madagaskar czy Sing.

Odcinki: CZASEM | KŁOPOTY Z BRZUSZKIEM | MÓJ TATA JELEŃ | NOWY SĄSIAD | ZIMA ZŁA | ZIMOWY SEN | TRUDNA SZTUKA

 

ZABAWY Z FAMIGĄ - czas trwania: 20’
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie czeka nas zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Radosne Śnieżynki wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na wizytę wyjątkowego Gościa.

 

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec spotkania Kino odwiedzi Święty Mikołaj, wręczy każdemu dziecku upominek oraz zbierze zamówienia na przyszły rok.

 

FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny, Sala Doświadczania Świata


Famiga zajmuje się organizacją imprez oraz niezapomnianych urodzin dla dzieci w swoich siedzibach oraz wyjazdowo. Dodatkowo w Famidze na ulicy Wrocławskiej znajduje się sensoryczna Sala Doświadczania Świata - zupełnie inna i nietypowa przestrzeń zabawy oraz edukacji opartej na zmysłach.
W ofercie znajdują się także zajęcia adaptacyjne i ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 3 lat wraz z opiekunem!

Famiga - Sala Warsztatowa - ul. Starowiślna 55/4, Kraków
www.famiga.pl

Bookmark and Share